+372 5698 0744 
Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

UJUMISRIIDED

Laste UV ujumisriided on kõrge kvaliteediga ja UV kaitse on saavutatud keemilise töötluseta. UV ujumisriided kaitsevad Sinu lapse õrna nahka kahjuliku päikesekiirguse eest ja aitavad ära hoida päikesepõletust.

Järjesta:

Registreerunud kasutajale kõik kaubad -5% SOODSAMALT!
Hind rakendub peale e-posti teel tulnud lingile klikkamist.

Armsad ja trendikad UV-kaitsega ujumispüksid lastele.

Suurus: 5-6 aastat,  

25,00 €

Pilkupüüdev UV-kaitsega ujumistrikoo väikesele neiule. Trikool on lõbus sats ning tagumisel küljel on lips. Selle trikooga on Sinu neiu tõeline rannaprintsess. Materjal on mugav ja kuivab ruttu. 
Kangast ei ole kemikaalidega töödeldud. Selle UV-kaitse on saavutatud väga tiheda koega. Seega on trikoo väga lastesõbralik!

42,99 €

See on väikeste neidude lemmiktrikoo. Kes väikestest tüdrukutest ei unistaks baleriiniks olemisest. Selle trikooga on see võimalik. Rõõmusta oma last!
Materjal on mugav ja kuivab ruttu. 
Kangast ei ole kemikaalidega töödeldud. Selle UV-kaitse on saavutatud väga tiheda koega. Seega on trikoo väga lastesõbralik!

42,99 €

Trendikas ja ilus ujumiskostüüm koosneb UV-kaitsega pluusist ja püksseelikust. Väga hea lahendus, sest saab kombineerida teiste riietega. Kostüüm on kõrge UV-kaitsega, blokeerides 98% kahjulikust päikesekiirgusest.
Materjal on mugav ja kuivab ruttu. 
Kangast ei ole kemikaalidega töödeldud. Selle UV-kaitse on saavutatud väga tiheda koega. Seega on kostüüm väga lastesõbralik!

47,99 €

See roosa armas särk hoiab ära 98% kahjulikest UV kiirtest. Materjal on kerge ja kiirelt kuivav. Aitab kaitsta last, et õlgadele, seljale ja kaelale ei tekiks päikesepõletust. 

Kangast ei ole kemikaalidega töödeldud, et saavutada UV-kaitset vaid see on saavutatud väga tiheda koega. Seega väga lastesõbralik!

39,99 €

See triibuline haidega UV särk blokeerinb 98% kahjulikest kiirtest. Särk kindlustab, et kael, õlad ja selg oleksid kaetud ja kaitstud. Kuivab kiirelt, on kerge ja hingav. Kangast ei ole kemikaalidega töödeldud, et saavutada UV-kaitset vaid see on saavutatud väga tiheda koega. Seega väga lastesõbralik!

Suurus: 3-4 aastat,  

39,99 €

See Uv kaitsega pluus kaitseb hästi sinu last, blokeerides 98% kahjulikest kiirtest. Hoides lisaks ära päikesepõletuse õlgadel. Tänu lukule on pluusi mugav selga panna ja ära võtta. Kuivab kiirelt, on kerge ja hingav. Kangast ei ole kemikaalidega töödeldud, et saavutada UV-kaitset vaid see on saavutatud väga tiheda koega. Seega väga lastesõbralik!

Suurus: 3-4 aastat,  

39,99 €

Populaarne laste UV50+ särk. Blokeerib 98% kahjulikest UVA ja UVB kiirtest. Kuivab kiirelt, on kerge ja hingav. Särk kindlustab, et kael, õlad ja selg oleksid kaetud ja kaitstud. Kangast ei ole kemikaalidega töödeldud, et saavutada UV-kaitset vaid see on saavutatud väga tiheda koega. Seega väga lastesõbralik!

Suurus: 10-11 aastat,  

39,99 €

Seda päikeselist pluusi kannab nii poiss kui tüdruk. Pluus kaitseb UVA ja UVB kiirguse eest. Materjal on kerge ja kuivab ruttu. Trendikas pluus hoolitseb selle eest, et õlad ei saaks päikesepõletust. Vali juurde ujumispüksid ja saad väga armsa komplekti.

29,99 €

Kaheosaline armas kostüüm sobib hästi randa. Materjal on hästi kuivav, hingav ja on kerge. Kangast ei ole kemikaalidega töödeldud, et saavutada UV-kaitset vaid see on saavutatud väga tiheda koega. Seega väga lastesõbralik!

Suurus: 12-24 kuud,  

47,99 €

See ujumisriiete komplekt lubab preilidel olla samaaegselt kaitstud, ilus ja sportlik.Materjal on hingav, kerge ja kiirelt kuivav. Ja mis kõige olulisem, blokeerib 98% kahjulikest kiirtest. Kangast ei ole kemikaalidega töödeldud, et saavutada UV-kaitset vaid see on saavutatud väga tiheda koega. Seega väga lastesõbralik!

69,99 €

Pikkade varrukatega trendikas ujumisbody, mis kaitseb last UVA ja UVB kiirguse eest (UPF50+). Käed, õlad ja selg on kaetud, mis tähendab, et hoiab hästi ära päikesepõletuse ja kiirguse.


39,99 €