+372 5698 0744 
Oleme suletud 14-25.02.19
Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

UJUMISRIIDED

Beebide UV ujumisriided on kõrge kvaliteediga ja UV kaitse on saavutatud keemilise töötluseta. UV ujumisriided kaitsevad Sinu beebi õrna nahka kahjuliku päikesekiirguse eest ja aitavad ära hoida päikesepõletust.

Järjesta:

Registreerunud kasutajale kõik kaubad -5% SOODSAMALT!
Hind rakendub peale e-posti teel tulnud lingile klikkamist.

Armas kõrge UV kaitsega keemiavaba ujumiskostüüm Sinu beebile. Hoiab eemal 98% UV kiirtest. Kuivab kiirelt, on kerge ja hingav materjal. Tänu lukule on seda hea lapsele selga panna ja ära võtta. Talub nii soolast kui ka kloorist vett.

39,99 €

See beebi keemiavaba UV-ujumiskostüüm aitab nautida suve või reisi. Mugav materjal kuivab ruttu, on kege ja hingav. Aga veelgi tähtsam, kaitseb Sinu väikese nahka. Sellel ujumiskostüümil on UPF50+ kaitse ja hoiab ära 98% kahjulikust kiirgusest. Mereteemalise kostüümi tagaküljel on lukk, mis lihtsustab selle selga panemist ja ära võtmist.

39,99 €

Võta üks suur amps mahlast arbuusi – suve rõõmsaimat vilja! Valge koos kuldse mustriga varrukatel ja armsa arbuusimustriliste värvidega pikkade varrukatega ujumiskostüüm kaitseb hästi Sinu last.
Mõeldud kasutamiseks nii vees kui rannas. Kuivab ruttu ja on hästi hingav. Valmistatud UV50+ kangast ja blokeerib 98% kahjulikust kiirgusest. Kangast ei ole kemikaalidega töödeldud.

42,99 €

Populaarne triibuline keemiavaba UV-ujumiskostüüm. Kuivab kiirelt, on kerge ja hingav. Sobib hästi mängimiseks vees ja rannal. UV50+ materjal blokeerib 98% kahjulikust kiirgusest.

42,99 €

Ilusaim ujumiskostüüm terves rannas. Roosad südamed valgel taustal kaunistavad iga väikest preilit. Mõeldud kasutamiseks nii vees kui rannas. Kuivab ruttu ja on hästi hingav. Valmistatud UV50+ kangast ja blokeerib 98% kahjulikust kiirgusest. Kangast ei ole kemikaalidega töödeldud, et saavutada UV-kaitset vaid see on saavutatud väga tiheda koega. Seega väga lastesõbralik!

39,99 €

Seda klassikalist pikkade varrukatega ujumiskostüümi vajab iga väike meremees. Armas triipudega kostüüm blokeerib 98% kahjulikust kiirgusest. Kostüüm on mõeldud kasutamiseks nii vees kui ka rannas liival. Kangas talub hästi nii soolast kui ka kloorist vett. Kangast ei ole kemikaalidega töödeldud, et saavutada UV-kaitset vaid see on saavutatud väga tiheda koega. Seega väga lastesõbralik!

42,99 €

See UV kostüüm teeb Sinu väikesest neiust tõelise rannapreili.
Materjal on hingav, kerge ja kiirelt kuivav. Ja mis kõige olulisem, blokeerib 98% kahjulikest kiirtest. Särgi külgedel on nöörid ja tagaküljel nööp, et oleks lihtne selga panna. Vähem riietega sahkerdamist, rohkem aega mängimiseks! Kangast ei ole kemikaalidega töödeldud, et saavutada UV-kaitset vaid see on saavutatud väga tiheda koega. Seega väga lastesõbralik!

Suurus: 24-36 kuud,  

49,99 €