+372 5698 0744 

info@polarfolk.ee

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Cabana LifeEnamik 26 aastaseid ei arva, et neid puudutab sõna „vähk“ sellises noores eas. Samamoodi ei olnud selleks valmis, Melissa Papock, Cabana Life brändi asutaja. Diagnoosi saamise ajal oli ta moeteadlik New Yorgi naine, kes oli töötanud mitmete kuulsate ajakirjade heaks nagu näiteks Vogue, Vanity Fair, Allure, Marie Claire, Self, Seventeen ja O (The Oprah Magazine). Ta arvas, et teab moest ja viimastest trendidest kõike. Ta oli aga üsna imestunud, kui nahaarst suunas teda kandma UV kaitsega rõivaid. Cabana Life kaubamärk sai loodud koostöös Alyssa Adamsiga, kes on  Vanity Fair´i ostujuht ning kelle perekonnas on samamoodi melanoomi esinenud. Kaks ettevõtlikku naist soovisid luua uut trendi – teha UV rõivad moodsaks.

Cabana Life brändist on saanud peamine tootja, kelle riietega saab minna nii randa kui linna.

50+ UPF riiete kollektsioon hõlmab ujumisriideid, kleite, mütse, tuunikaid, särke ja pükse poistele, tüdrukutele ja naistele.

Cabana Life teeb koostööd mitmete organisatsioonidega nagu näiteks Stand Up To Cancer & Melanoma Research Alliance et aidata kaasa nahavähi uuringutele, haridusele ja ennetustööle. Ettevõtte missiooniks on levitada teadlikkust õigest UV riietusest, mis kaitseb, kuid on samaaegselt moodne.